Epimex Vás zve na Lignu 2017 - eVstupenka zdarma!

Epimex Vás zve na Lignu 2017 - eVstupenka zdarma!

Zveme Vás k návštěvě stánků našich obchodních partnerů. Značky jako Homag, Weinmann, Martin nebo Robland - Ti všichni a další budou vystavovat svoje nejnovější stroje a technologie na nejvýznamnějším veletrhu průmyslových dřevoobráběcích strojů - Ligna 2017.

A Epimex samozřejmě nebude chybět!

Pokud chcete předem domluvit schůzku nebo předvedení konkrétních strojů, napište nám co nejdříve svůj požadavek na marvan@epimex.cz. Pokud budete chtít kontaktovat naše zástupce operativně během veletrhu, obraťte se na naše specialisty, kteří budou k dispozici po celou dobu trvání veletrhu:

Michal Bubeliny - bubeliny@epimex.cz, tel. +420 777 755 467
Tomáš Kamenický - kamenicky@epimex.cz, tel. +420 606 619 953 

A co Vás v Hannoveru čeká?

Homag - Vaše řešení! Homag je tradičně silným hráčem, a tak je jeho portfolio obrovsky rozsáhlé. 1 značka = 1 hala. Na 5 tisících metrech čtverečních haly 14 najdete na 50 strojů!

Už více než 95 let představuje jméno MARTIN prémiovou třídu dřevobráběcích strojů. Nejvýraznější novinky naleznete na hale 12/E30.

Belgická značka Robland dodává stroje do více než stovky zemí po celém světě a vystavuje v hale 13/D27-28

Weinmann své stroje představí v hale 13/C18+D18

Další informace a eVstupenka zdarma :

eVstupenku je možné získat přes registrační systém veletrhu po zadání promo kódu "7awdv" - registrujte se odkazem ZDE (v případě, že máte problém se získáním eVstupenky, kontaktujte nás na marvan@epimex.cz)