Se zákazníky na jubilejní 25. HOMAG TREFF

Se zákazníky na jubilejní 25. HOMAG TREFF

Minulý týden jsme pro zájemce z řad našich zákazníků uspořádali autobusový zájezd na jubilejní 25. HOMAG TREFF. Nejprve jsme se podívali do předváděcího centra strojů pro povrchovou úpravu v Herrenbergu. Po prohlídce s odborným výkladem a občerstvením jsme se přesunuli do Calw-Holzbronn, kde nás oblastní manažer Volker Gagesh provedl výrobou velkoplošných pil SAWTEQ (HOLZMA). V democentru jsme si popovídali o nejnovějších produktech v oblasti pil a byli jsme také svědky světové premiéry pily SAWTEQ B-300 flexTec - plně robotické velkoplošné pily.

Během společenského večera byl čas vstřebat veškeré informace z úvodního dne a načerpat síly do dne následujícího, kdy nás čekala návštěva hlavního provozu firmy HOMAG v Schopflochu. V hlavním sídle společnosti jsme si prohlédli výrobu dalších strojů - od olepovaček EDGETEQ až po CNC centra CENTATEQ.

Po celou dobu zájezdu všem zákazníkům asistovali specialisté z naší firmy, kteří byli připraveni odpovědět jejich dotazům či rozvíjet jejich technologické představy. Všichni zákazníci se shodli, že návštěva gigantických továren firmy HOMAG byla velice přínosná a jen potvrdila dominantní postavení této značky na světovém trhu.

Děkujeme všem zákazníkům za účast a těšíme se na další shledání!