Velká účast českých firem na Veletrhu HOLZ-HANDWERK v Norimberku

Velká účast českých firem na Veletrhu HOLZ-HANDWERK  v Norimberku

Veletrh Holzhandwerk v Norimberku nabývá na významu pro české firmy. Důkazem je i velká účast zákazníků u našich dodavatelů.

 

Nejpřitažlivější byla samozřejmě expozice Homag Group. HOMAG CITY nabídlo více než 50 českým firmám informace o novinkách v oblasti strojů a zařízení.

 

Motem letošní výstavy u Homag Group bylo: Růst s námi.  Homag Group poskytuje zákazníkům možnost pořídit technolgii pro výrobu kvalitního nábytku s vysokou produktivitou už od 80 m2 výrobní plochy. Na této ploše je možné umístit velkološnou pilu Holzma HPP230 s automatickým zakládacím systémem Bargstedt, dále vrtací centrum Weeke BHX055 a olepovačku Brandt 1120.  Možnosti dalšího růstu jsou prakticky neomezené.

Velký důraz jekladen na technologii nulové spáry - a to jak u olepovaček Brandt, tak Homag vybavených agregátem na laserové hrany AirTec.

Naprostou novinkou je pak další generace ovládacího software pro CNC obrábění - WoodWop 7. Jeho součástí je i modul pro programování CNC strojů v 5 osách, takže odpadá potřeba pořizovat drahé externí programy.

 

Zde můžete zhlédnoutněkterá inspirativní videa:

Zu den Videos

Všem návštěvníkům děkujeme za zájem a přejeme hodně úspěchů se stroji Homag Group!