+420 474 316 780

WOODTEC 20.-23.10.

WOODTEC 20.-23.10.

Vážení výrobci nábytku, něco se chystá…

A nebude to ledajaká výstava, bude to PROSTOR PRO INSPIRACI…, PROSTOR PRO INOVACI…

Budu schopen zítra konkurovat na trhu s mojí dnešní technologií? Jak snížit osobní náklady? Jak řídit nejdůležitější procesy ve firmě? Čím se můžu odlišit od konkurence?

Můžu vyrábět produkty, které jiní „neumějí“? Co obnáší olepování dílců laserovými hranami? Co mi přinese CNC obrábění v 5 osách? Potřebuji vůbec takový stroj? 

Na tyto, ale i jiné otázky máme pro Vás nejen odpovědi, ale i praktické ukázky a řešení. Více než 25 plně funkčních strojů na ploše téměř 1 000 m2 čeká na Vaši návštěvu v naší provozovně v Blučině!

A protože platí „nejen prací živ je člověk“, připravili jsme pro Vás i něco na zub z moravských specialit, dobré víno a v odpoledních hodinách i pravou cimbálovku. Přijďte pobýt!

 Pokud se pojedete podívat na WOODTEC, prohlédněte si vše zajímavé, co Vám tato výstava poskytne. A ve zbývajícím čase se podívejte do naší firemní haly v Blučině u Brna. Na Výstavišti náš „stánek“ nepřehlédnete. Budou Vás zde očekávat naše kolegyně, které Vám uvaří skvělou kávu a podají Vám podrobné informace o tom, jak se nejlépe dostat do naší provozovny v Blučině. Můžete tam dojet po vlastní ose – v Blučině je pro Vás připraveno samostatné parkoviště poblíž naší provozovny, odkud Vás převezeme k nám. Anebo využijte naší kyvadlové dopravy, která Vás pohodlně v půlhodinových intervalech převeze z Výstaviště do Blučiny a pak zase zpět.

TĚŠÍME SE NA VÁS!