+420 474 316 780

Už 25 let jsme s Vámi!

Od  roku 1993 dodala společnost Epimex již více než 5 000 strojů zákazníkům v celé české republice.

Požadavky a potřeby zákazníků řeší zkušený tým obchodníků. Ať už jde o prodej jednotlivých strojů nebo celých technologických souborů, vždy hledáme optimální řešení odpovídající individuální potřebě klienta – technické, provozní i cenové.

Součástí naší nabídky jsou zajímavé možnosti financování. Našimi partnery jsou všechny renomované leasingové společnosti. Ve spolupráci s Deutsche Leasing s.r.o.  nabízíme velmi zajímavé financování - podrobnosti v sekci aktuality.

Prodejem naše služby teprve začínají! Na veškerý dodávaný sortiment nabízíme kompletní servis a dodávky náhradních dílů. Našim zákazníkům je k dispozici servisní tým, složený z techniků s mnohaletou zkušeností, pravidelně školených u našich partnerů – výrobních firem.

Jsme Vám nablízku!

To je ústřední slogan, kterým se řídíme při naší činnosti. Jsme Vám k dispozici nejen v našich provozovnách v Klášterci nad Ohří a Blučině u Brna, ale náš tým je rozmístěn po celém území České republiky.

Máte problém s výrobní technologií? Někdy to nemusí znamenat nutně obměnu starého nebo pořízení nového stroje. Zeptejte se nás na možnosti optimalizace Vašeho výrobního zařízení.

Pracujeme trvale na zlepšování úrovně našich produktů a služeb. Máme zavedený systém řízení  jakosti  podle ČSN EN ISO 9001:2001.