Zveme Vás na tradiční výstavu dřevoobráběcích strojů do Blučiny

Kdy naposledy jste zažili naprosto normální, tradiční výstavu dřevoobráběcích strojů? Výstavu, kde se libovolně procházíte po výstavní hale a technik Vám předvede Vámi vytipovaný stroj a rozebere ho s Vámi do posledního šroubku? Výstavu, kdy si u dobré kávy či vína popovídáte s našimi specialisty o nejnovějších trendech a technologiích v oblasti dřevoobrábění.

Už je to pěkně dlouho!

Tahle doba, zdá se, končí. A my jsme připraveni. V termínu od 22.9. do 24.9. jsme pro Vás připravili naprosto normální výstavu v našem showroomu v Blučině u Brna! Od 9:00 do 17:00, od středy do pátku, budeme mít showroom doslova napěchovaný nejnovějšími stroji, připravenými k předvedení. O přísun energie, abyste veškeré novinky vstřebali, se postará klasický catering a v neposlední řadě budou nastoupeni na značkách naši specialisté, aby se s Vámi opět setkali a potřásli si po delší době rukou!

A na co se můžete těšit?

Také se těšíte tak jako my? Dejte nám vědět, že přijdete, přes webový registrační formulář a domluvte si přesný termín návštěvy a s Vaším obchodním zástupcem.


Výstava Blučina 2021
Téma, které Vás zajímá: *
Souhlas se zpracováním mých údajů *
Spamová kontrola