Archivni Stranka

CNC nestingové obráběcí centrum WEEKE

CNC netingové obráběcí centrum německého výrobce ze skupiny HOMAG je určeno pro obrábění (frézování, vrtání) plošným materiálů. Stroj je vybaven velkým zásobníkem nástrojů (8 pozic), takže lze na jednom výrobku použít více frézovacích nástrojů.

Olepovačka Holzher UNO 1303

Olepovačka hran rakouského výrobce HOLZHER určená pro olepování papírovou hranou, ABS hranou (0,5 – 2 mm), dýhou do tl. 3 mm

Olepovačka CEHISA EP9

Olepovačka hran španělského výrobce určená pro olepování papírovou hranou, ABS hranou (0,5 – 3 mm), dýhou v roli do tl. 3 mm, masivkem do tl. 5 mm.

Olepovačka FELDER – Format 4

Kompletně vybavená olepovačka hran rakouského výrobce určená pro olepování a dokonalé opracování (včetně předfrézování a rožkování) dílců papírovou hranou, ABS hranou (0,5 – 3 mm), dýhou, masivkem (max. tl. 10 mm).

Olepovačka BRANDT KD 56

Olepovačka hran BRANDT německého výrobce ze skupiny HOMAG určená pro olepování papírovou hranou, ABS hranou, dýhou o tloušťce 0,4 – 3 mm.

Jednostranná olepovačka SCM Basic 2

Robustní olepovací stroj SCM BASIC2. Olepuje ABS, nákližky, stroj je vybavený nanášením granulovaného lepidla. Vanička pro granulované lepidlo, předkapovací agregát, přítlačná zóna – 1 poháněný váleček, 2 motorové kapovací pilky – lineární vedení, rádiusové frézky s kopírováním – rádius R2, cidliny s kopírováním, kartáče.

Kolíkovačka ME.SA

Použitá kolíkovačka ME.SA má 21 vřeten, 2 pneumatické přítlaky ovládané pedálem, 2 boční pravítka a jedno zadní pravítko. 3 kusy zarážek a 1 přídavné prodlužovací pravítko.

Sekací stroj na lišty MORSO

Sekací stroj na lišty, latě … dánského výrobce je svým uspořádáním určen pro krácení dřevěných (i MDF, plast…) lišt/latí na přesnou délku na obou koncích seříznutých pod úhlem 45°.

Převodovka HOMAG typ 4-25285

Naklápěcí převodovka je určena pro CNC stroje Weeke nebo Homag (upínání HSK63 F + 3 trny), nejlépe vybavených výměníkem nástrojů a C-osou. Do této převodovky lze pomocí kleštiny ER25 upevnit stopkovou frézu o průměru stopky 2-16 mm.