Obchodní tým

Náš zkušený obchodní tým pokrývá celou ČR. Naši obchodní zástupci vynikají svojí odborností a schopností precizně vyřešit požadavky našich zákazníků a rádi Vás navštíví přímo ve Vašich provozovnách. Ať jde o prodej jednotlivých strojů nebo celých technologických souborů, vždy hledáme optimální řešení odpovídající potřebě klienta, a to po všech stránkách – technické, provozní i cenové.

Neprodáváme levné zboží, ani Vás neohromíme obrovskými slevami, ale navrhneme Vám dřevoobráběcí techniku, která bude dokonale sedět Vašim potřebám. Námi navržené řešení Vám umožní spolehlivě a efektivně vyrábět a tím zvyšovat Vaše zisky.

Pokud je třeba, nabízíme výkup použitých strojů za tržní cenu. Vykoupený stroj nabízíme po odzkoušení a případné repasi našimi autorizovanými techniky k dalšímu prodeji.

Ve spolupráci s renomovanými leasingovými společnostmi a bankami nabízíme výhodné financování (leasing, úvěr) Vašeho nového stroje. Velmi úzce spolupracujeme se společností Deutche Leasing s.r.o. především při financování produktů od skupiny Homag Group. U některých produktů nabízíme i vlastní splátkový prodej.

Postaráme se o vás od A do Z!

  Celá ČR

  Michal Bubeliny

  Vedoucí prodeje

  Střední Morava

  Tomáš Kamenický

  Vedoucí pobočky Blučina I Obchodní zástupce

  Celá ČR I Severozápad

  Vojtěch Marvan

  Marketing & PR I Obchodní zástupce

  Severovýchod

  Pavel Havlík

  Obchodní zástupce

  Severní Morava

  Vlastimil Mrázek

  Obchodní zástupce

  Jihozápad

  Kamil Štěpán

  Obchodní zástupce

  Jižní Morava a Čechy

  Zdeněk Štefka

  Obchodní zástupce

  Východní Morava

  Jiří Svoboda

  Obchodní zástupce