O společnosti Epimex

Od roku 1993 dodala naše společnost více než 6 000 strojů do truhláren a provozů po celé České republice. Naše stroje najdete v Aši, ale i ve Frýdku Místku. Portfolio našich produktů pokrývá potřeby velkého spektra zákazníků - z našeho sortimentu si vybere jak řemeslník s malou truhlárnou, tak i velký průmyslový hráč z oblasti výroby nábytku nebo dřevostaveb.

Jsme výhradní dovozce strojů lídra světového trhu, společnosti HOMAG. HOMAG to je synonymum kvality a obrovské síly podpořené stovkami tisíc prodaných strojů po celém světě.

Dvě výstavní haly s celkovou výstavní plochou 2000 metrů čtverečních jsou Vám k dispozici 5 dní v týdnu a všechny vystavené stroje Vám rádi předvedeme. Vypněte na chvíli hlavu, sjednejte si prohlídku našich showroomů a u dobré kávy si společně popovídejme o tom, co nás spojuje - láska k poctivé, přesné a promyšlené práci se dřevem.

Náš zkušený obchodní tým pokrývá celou ČR. Naši obchodní zástupci vynikají svojí odborností a schopností precizně vyřešit požadavky našich zákazníků a rádi Vás navštíví přímo ve Vašich provozovnách. Ať jde o prodej jednotlivých strojů nebo celých technologických souborů, vždy hledáme optimální řešení odpovídající potřebě klienta, a to po všech stránkách – technické, provozní i cenové.

Prodejem však naše služby teprve začínají! Na veškerý dodávaný sortiment nabízíme kompletní servis a dodávky náhradních dílů. Pravidelně se školíme u našich dodavatelů – výrobních firem. Náš zkušený servisní tým, složený z prověřených techniků s mnohaletou zkušeností, rychle vyřeší jakékoliv problémy, které by mohli ohrozit Vaši výrobu. Naše služby odpovídají standardům 21. století.

Proškolíme Vás v práci se stroji a nejnovějším softwarem! Na našich provozovnách v Klášterci nad Ohří a v Brně máme moderně vybavené školící místnosti, kde Vás naši specialisté naučí rychlému a přesnému ovládání nejnovějších softwarových balíčků, které Vaší výrobu posunou o krok kupředu! Chceme, abyste našim strojům rozuměli stejně jako my!

  • Na trhu již od roku 1993
  • Prodej po celé ČR
  • Servis po celé ČR
  • Profesionální poradenství