Novinky

 • Makor do firmy Hanák

  VIDEO: Stroje pro povrchovou úpravu MAKOR do firmy Hanák nábytek a.s.

  Čtvrtek, Červen 13, 2019

  EPIMEX navázal na celosvětovou spolupráci firem HOMAG a MAKOR v realizacích projektů zaměřených na povrchovou úpravu. Firma Hanák nábytek, a.s. se jistě dá považovat za jednoho z nejnáročnějších zákazníků na kvalitu zboží i služeb.

  Pokračovat ve čtení
 • Pan Bažant otevřel novou lakovnu s automatem VENJAKOB

  Pondělí, Červen 3, 2019

  Pan Bažant vyrábí nábytek ve velmi vysoké kvalitě a nedařilo se mu držet požadovanou kvalitu i u spolupracujících lakoven. Z toho důvodu postavil lakovnu vlastní se stříkacím automatem VENJAKOB od naší firmy a nyní sám nabízí prvotřídní lakování nábytkových dílců pro truhláře a firmy.

  Pokračovat ve čtení
 • VIDEO: Příběhy českých truhláren - Tumovi

  Čtvrtek, Květen 30, 2019

  Na jižní Moravě, kousek od rakouských hranic, se nachází malá obec Oslnovice. Nebýt nedaleké Vranovské přehrady a několika hradů či zámků byla by tato oblast zapomenutá. Zajímavou historii tady však má také krásná truhlárna rodiny Tůmových.

  Pokračovat ve čtení
 • Truhlářství Pečenka

  Kvalitní olepování na Chrudimsku

  Pátek, Květen 24, 2019

  Již několikátá olepovačka HOMAG na Chrudimsku a jako poslední u Radovana Pečenky. V tomto okolí si zákazníci zvykli na kvalitní olepené dílce, proto i pan Pečenka se rozhodl pořídit novou technologii do své menší provozovny a to olepovací stroj HOMAG EDGETEQ S-200.

  Pokračovat ve čtení
 • Makra Didakta - výrobní proces

  VIDEO: Makra Didakta - výrobní proces

  Pátek, Květen 24, 2019

  Společnost Martina Krause, Makra Didakta s.r.o. prezentovala pěkně video, kde můžete vidět výrobní proces, ve kterém figuruje celá řada strojů HOMAG. Jak to tedy v Nymburku dělají?

  Pokračovat ve čtení
 • ROBLAND uvedl novou řadu formátovacích pil - generace Z

  Pátek, Květen 24, 2019

  ROBLAND SIGMA, Z3200 nebo NZ3200 - možná vlastníte některou z těchto pil belgického výrobce. Není čas zapřemýšlet a vyměnit starou za novou? EPIMEX přichází s novou řadou pil ROBLAND Z která nahrazuje tradiční a dobře známé modely!

  Pokračovat ve čtení
 • Damanet cz

  Nářezové centrum SAWTEQ B-200 do Litoměřic!

  Pátek, Květen 24, 2019

  DAMA NET s.r.o. je stavební firma z Litoměřic, která nabízí rodinné domy na klíč. Firma provádí veškeré práce spojené s výstavbou - od plánování, zednických či tesařských prací až po vodoinstalatérské a další práce. Nicméně v Litoměřicích se nezabývají pouze výstavbou, ale třeba i rekonstrukcí bytů či výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní, dveří atd.

  Pokračovat ve čtení
 • Technologie nábytek Křovina reference

  Nábytek Křovina olepuje na novém stroji HOMAG EDGETEQ S-240!

  Čtvrtek, Duben 11, 2019

  V provozovně v Písku již stojí námi dodané 4osé CNC Homag Venture 107 a vertikální dělící pila ELCON D215. Jednatel, pan Ing. Sládeček, řešil jak zlepšit sekci olepování. Poslední 2 roky v Písku olepovali na italském stroji, ale stále se jim nevedlo dosáhnout potřebné kvality. Rozhodli se proto pro EPIMEX a stroj Homag EDGETEQ S-240, který konečně splnil jejich kvalitativní nároky!

  Pokračovat ve čtení
 • Homag příběhy úspěchu v Číně

  VIDEO: HOMAG mění čínský trh

  Pondělí, Duben 8, 2019

  Čína je jedním z největších a nejrychleji rostoucích trhů s nábytkem na světě. A tento trh se nyní rapidně mění. Kromě vysoké kvality si zákazníci žádají také daleko větší možnosti individualizace. Aby výrobci splnili všechny požadavky, které na ně moderní trh klade, je důležité mít partnera, který kromě potřebné kvality dovede své stroje úspěšně přizpůsobit potřebám výroby.

  Pokračovat ve čtení