4 týdny otevřených dnů v našem showroomu v Blučině!

Letošní sezóna příliš nepřeje společenským akcím a výstavám, a tak není mnoho příležitostí, kde má zákazník šanci vidět nová technologická řešení či stávající strojní nabídku plně připravenou k výrobě. Ačkoliv jsou obě naše výstavní haly připraveny na Vaší návštěvu 365 dní v roce, tak jsme se rozhodli vše ještě trochu vyšperkovat a tradiční podzimní výstavu v Blučině nahradit novým formátem “dnů otevřených dveří”. Je to příležitost, jak ve 4 týdnech zákazníkům ukázat nová řešení v mnohem více velkolepé formě a hlavně se jim věnovat na 110% i s veškerým personálem a výhodami výstavních akcí. 4 týdny – 4 témata, která Vaší výrobu obohatí o nové možnosti!

1. PŘÍPRAVA VÝROBY

20-22. 10. 2020

Vše o novém software CabinetCreator a optimalizačních softwarech HOMAG. Platforma budoucnosti TAPIO. Představení tradičních CAD/CAM možností od společnosti IMOS.

2. DĚLENÍ MATERIÁLU

27-29. 10. 2020

Hlavním bodem je revoluční Cutting production set, který z Vaší formátovací pily udělá high-tech nářezové centrum s tiskárnou štítků! Přijďte se podívat také na velkoplošné pily HOMAG, nejpoužívanější optimalizační software pro nářezová centra a cloudové aplikace. Nebudou chybět ani klasické formátky MARTIN a ROBLAND.

3. CNC FRÉZOVÁNÍ A VRTÁNÍ

3-5. 11. 2020

Legendární vertikální CNC DRILLTEQ či 5-osé centrum HOMAG CENTATEQ. Ukážeme Vám 3D skenování s firmou SWOOD a software SolidWorks. To vše za podpory aplikací jako je machineBoard, serviceBoard či Twinio.

4. OLEPOVÁNÍ

10-12. 11. 2020

Olepovačky HOMAG se zpětným dopravníkem LOOPTEQ. Servisní stanice pro PUR lepidlo a olepování za pomoci nízkoemisních lepidel. Olepovačky pro menší i větší dílny.


ZAREGISTRUJTE SE A NAPLÁNUJTE SI VAŠÍ NÁVŠTĚVU

Otevřené dny Blučina – registrace
Téma, které Vás zajímá: *
Spamová kontrola