Dřinu strojům navštívilo téměř 140 návštěvníků a 60 firem

Ve čtvrtek 8.6.2017 jsme pořádali v rámci ČR ojedinělou předváděcí akci „Automatizace ve výrobě – dřinu strojům“. Během jednoho dne navštívilo kláštereckou předváděcí halu téměř 140 návštěvníků z více než 60 firem.

Společně s předním světovým výrobcem robotů YASKAWA jsme seznámili návštěvníky s možnostmi použití robotů ve výrobě nábytku. Předvedli jsme praktickou ukázku pracoviště sestávajícího z CNC frézovacího centra BMG 211 a CNC vrtacího centra BHX200, obsluhovaného robotem.

Velký zájem vzbudila rovněž 2 automatizovaná pracoviště sestávající z olepovačky a zpětného dopravníku. Prezentovali jsme zde i další sofistikovaná řešení automatizace výrobních zařízení – např. pila obsluhovaná robotem, kombinace pila a automatický sklad, automatické třídění dílců a další

Je vidět, že téma automatizace a robotizace naše zákazníky zajímá a budeme se s ním setkávat stále častěji. Epimex se tomuto tématu bude i nadále věnovat. Důležité je, že všechna vystavovaná řešení budou v našem show roomu našim zákazníkům k dispozici i v následujících týdnech a měsících. A samozřejmě i kompletní sortiment ostatních strojů. Stejně tak mohou zájemci kdykoli navštívit i naši expozice v Blučině u Brna, kde je trvale k dispozici obdobný výběr strojů. Toto vše je našim zákazníkům k dispozici trvale 365 dní v roce. To je naše obrovská konkurenční výhoda, kterou si uvědomují i naši zákazníci!“ říká k celé akci Lubomír Eliáš, jednatel společnosti.

Děkujeme všem zákazníkům za jejich přízeň a těšíme se na viděnou příště.