Ligna Bohemia v Lysé nad Labem 2018

V Lysé se uskutečnil tradiční trojlístek tématických výstav „Stavitel, Ligna Bohemia a Řemesla“. EPIMEX zde opět po roce ukázal na místo méně náročné stroje, které perfektně zapadnou především do menších provozů. Během 3 dnů naší expozici navštívilo mnoho studentů, hobby truhlářů, začínajících profesionálů či zavedených menších firem, které přemýšlejí o rozšíření či inovaci svých výrobních možností.

Nejvíce pozornosti na sebe strhávala formátovací pila ROBLAND Sigma ve speciální výroční edici EPIMEX25, nicméně návštěvníky také zajímala funkčnost a jedinečné řešení olepovačky HOMAG Ambition 1120 nebo vrtacího CNC centra HOMAG BHX 050, které je oproti klasickému CNC konzolovému stroji jedinečné celkovým zastavěným prostorem. Na 5m² tak zájemci mohli vidět mimořádný výkon stroje ideálního pro efektivní výrobu korpusových dílců nábytku, vrtání do 5 stran dílce, drážkování v ose X a frézování do plochy a třech stran na jedno založení dílce.

Po celou dobu výstavy jsme nabízeli lehké občerstvení a byli připraveni našim zákazníkům poskytnout veškeré informace o strojích, popovídat si s nimi o řešeních pro jejich dílny a v neposlední řadě jsme také oslovili mnoho nových zákazníků, kteří třeba EPIMEX viděli na výstavě poprvé.