Přes 140 firem navštívilo tradiční výstavu truhlářských strojů v Blučině

Na přelomu října a listopadu probíhala tradiční výstava v naší výstavní hale v Blučině u Brna. Kromě příjemné nálady a výborného občerstvení byl přichystán především silný strojní park, který na jedné straně ukazoval možnosti současné propojené výroby a na straně druhé klasické truhlářské stroje s důrazem na nové modely formátovacích pil ROBLAND řady Z.

Výstavní akce Blučina u Brna 2019

Propojenou výrobu a digitální dílnu uvozoval software IMOS, který vše připravil pro výrobu, a tak si návštěvník s naším specialistou prošel jak optimalizaci nářezových plánů, nářez na velkoplošné pile SAWTEQ či olepení na olepovačce EDGETEQ. Frézovací část byla provedena na legendárním stroji DRILLTEQ V-200 (dříve BHX) a kolíky přímo do dílce připravilo vrtací centrum DRILLTEQ D-200. Výrobek pak kromě ruční kompletace prošel také korpusovým lisem CABTEQ S-200.

V expozici klasických strojů nejvíce táhly nové pily ROBLAND s dotykovým displejem ve verzi X1 a X3, nicméně návštěvníci se zajímali také o srovnání kvality hoblování různými typy nožů (HSS, žiletky, TERSA), které bylo názorně vidět na připravených materiálech.

Letošní ročník se vyvedl a nám nezbývá než poděkovat za účast všech návštěvníků a doufáme, že se zase brzy uvidíme na některých našich výstavách.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: