TAPIO – digitální revoluce od firmy Homag

TAPIO – budoucnost právě začíná!

Společnost Homag představuje digitální platformu využitelnou v celém výrobním řetězci a umožní Vám tak vstoupit do digitální budoucnosti. Hlavní úkolem je, jak jinak, zvýšení efektivity výroby.

Rychlý nástup „internetu věcí“ do všech segmentů a oblastí výroby znamená velký průlom a přináší nové možnosti. Dřevozpracující průmysl tuto vlnu zachytil a právě Homag je první společnost, která toto komplexní řešení nabízí svým zákazníkům. Po dlouhém vývoji spolu se společností Microsoft uvádí na trh TAPIO – digitální platformu budocnosti.

Informace jsou jednou z nejdůležitějších proměnných ve výrobním procesu. Platforma TAPIO Vám v reálném čase umožní sledovat všechny důležité ukazatele o Vašich strojích a nabídne Vám tak dokonalý přehled o tom, ve které fázi výroby se který stroj nachází. Samozřejmostí je také možnost sledovat servisní intervaly či intervaly pravidelné údržby přímo na pracovišti.

Veškeré zařízení Vaší dílny jsou připojena pomocí cloudového řešení a vytvářejí síť toku informací, které potřebujete vědět. Pomocí Vašeho mobilního zařízení či tabletu sledujete veškeré ukazatele a parametry výroby v reálném čase. Pro ukázku společnost Homag připravila funkční demoverzi uživatelského rozhraní – najdete jí online na www.tapio.one.

Aplikace TAPIO je dostupná pro nejpoužívanější systémy mobilních telefonů – naleznete ji na Google Play i na Apple Store.

Pro více informací kontaktujte svého obchodního zástupce popř. si stáhněte prezentační bulletin od společnosti HOMAG (v angličtině) – ZDE