Nové modely olepovaček HOMAG za zaváděcí ceny!

Uvažujete o nové olepovačce? Připravili jsme pro Vás nové modely olepovacích strojů HOMAG ve speciální nabídce! Speciálně nakonfigurované olepovačky budou novým esem Vaší výroby. O podrobných cenách či specifikacích se informujte u našich obchodních zástupců.

EDGETEQ S-200 EASY

Výška dílce 60 mm včetně rundu I Automatické přestavení I Doraz pro mezipůdy

Pokud nejste velká firma, a přesto chcete olepovat v nejvyšší kvalitě jste na správném místě! Díky malým a kompaktním rozměrům jsou olepovačky EDGETEQ S-200 vhodné dokonce i do těch nejmenších dílen.

EDGETEQ S-240 FULL

Automatické přestavení I 2-motorový rund I Motorické pravítko

EDGETEQ S-240 je olepovačka hran vstupní třídy pro náročnější zákazníky s kompletním opracováním. Je to ideální olepovačka s předfrézováním pro použití v menších a středních provozech, ale její skvělé parametry ocení také zakázkové truhlárny.

EDGETEQ S-300 PUR

Ostřiky I 2,5 kg PUR I Skladovací nádoba na PUR

Olepovačky hran EDGETEQ S-300 se vyznačují vysokou kvalitou nejen zpracování, ale i opracováním výrobku. Svojí rychlostí 14 m/minutu jsou ideální pro zakázkovou výrobu ve středních a větších provozech, nicméně svojí jednoduchou, rychlou a hlavně automatickou přestavitelností se hodí i do menších truhláren.

EDGETEQ S-380 MAX

Skladovací nádoba na PUR I 2,5 kg PUR včetně druhé vany I Ofuk hrany dílce

Olepovačky řady EDGETEQ S-380 vynikají svojí precizností zpracování a dokonalostí olepování. To z této řady činí perfektní olepovací stroj do středně velkých provozů a také pro zakázkovou výrobu. Tyto stroje Vás ohromí svojí všestranností, perfektně se hodí do velkých provozů, ale také pro zakázkovou výrobu.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: