Akční nabídka strojů vyladěných pro české truhláře

Ve spolupráci s našimi dodavateli jsme připravili akční nabídku tří nejprodávanějších strojů vyladěných pro české truhláře a český trh. Tyto tři stroje patří bezesporu do základního vybavení každé správné dílny. Ještě je nemáte? Využijte speciální ceny!

3 PROFILY HRAN Z PANELU

Olepovačka HOMAG EDGETEQ S-300 nabídne ovládání z panelu PowerTouch, přes který motorizované přestavíte olepovačku na 3 různé profily hran. Olepovačka je zároveň připravená na 3 způsoby olepení – lepidly EVA, PUR i metodu AIRTECH.

→ VÍCE O STROJI HOMAG EDGETEQ S-300

3 OVLÁDANÉ OSY

Formátovací pila ROBLAND Z400 X3 nabízí základní NC řízení ve 3 osách. Motorické pravítko Vám ušetří plno kroků při obcházení pily a nastavování pravítka manuálně. Přes dotykové ovládání si navíc nastavíte také výšku vysunutí kotouče či jeho naklopení.

→ VÍCE O STROJI ROBLAND Z400X3

3 TYPY OBRÁBĚNÍ

O vertikální centru HOMAG DRILLTEQ V-200, které zdobí mnoho českých truhláren, není potřeba dlouze hovořit. Vrtání, frézování, řezání – 3 typy obrábění, perfektní výkon a ovládání skrze systém WooWOP.

→ VÍCE O STROJI HOMAG DRILLTEQ V-200

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: