ALIN – po krátké zkušenosti se stroji HOMAG přichází další posílení výroby.

Společnost: ALIN-NÁBYTEK s.r.o.

Stroje: EDGETEQ S-240, DRILLTEQ V-200, EDGETEQ S-380 s dopravníkem LOPTEQ O-300 a SAWTEQ B-200

Web: www.alin-nabytek.cz


Společnost ALIN-nábytek působí na českém trhu od roku 2000 a své již dvacetileté zkušenosti ve výrobě moderních kuchyňských linek a nábytku si museli tvrdě odpracovat. ALIN je lokální společností vyrábějící v Pardubickém a Královéhradeckém kraji, ale s působností po celé České republice. V ALINU disponují vlastní truhlářskou výrobou, která je krátce vybavena technologií HOMAG. Konkrétně olepovačkou hran EDGETEQ S-240 a vrtacím a frézovacím centrem DRILLTEQ V-200.

V roce 2017 v rámci spolupráce s firmou DEMOS v ALINU otevřeli nové nářezové a olepovací centrum, ve kterém Vám rádi naformátují, olepí či vyvrtají veškerý plošný materiál, který v DEMOS TRADE a.s. nakoupíte. V nářezovém centru se jako klíčová ukázala velkoplošná pila HOLZMA HPP 200 a automatická olepovačka na PUR se zpětným dopravníkem BRANDT KDF 650. Oba stroje svojí práci zvládali tak skvěle, že se majitel rozhodl i zde nabídnout frézování a vrtání a dovybavil centrum dalším vertikálním CNC DRILLTEQ V-200, se kterým mají bohaté zkušenosti.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: