Truhlářství Barro: kompletní interiéry z Budkova

Další z výjimečných příběhů našich zákazníků se odehrává v Budkově, nedaleko Moravských Budějovic. V této malé vesnici s 350 obyvateli můžete najít truhlárnu BARRO. Pokud se rozhodnete osobně zastavit za majitelem panem Bartošem přímo u nich v provozu, rozhodně budete ohromeni architektonicky zajímavou stavbou dílny samotné a moderní technologií výroby.

TRUHLÁŘSTVÍ MAJÍ V KRVI

Pan Bartoš vyrůstal v truhlářské rodině. Jeho děda provozoval malé truhlářství ve staré dílně přímo na pozemku jejich domu. Pan Bartoš tehdy získal první návyky v práci s dřevem a lásku z dětství si přenesl do celého života. Výrobu rozjel v té samé dílně, ve které pracoval jeho děda. Postupem mu začala být dílna malá a rozhodl se na pozemku vybudovat zcela nový moderní provoz.

SEHRANÝ TÝM

Většinu současných zakázek získává truhlářství BARRO na základě kladných referencí a klasické šeptandy. Klíčem ke spokojeným zákazníkům je precizně odvedená práce – ta je možná pouze pokud máte dobře fungující tým. Jeho zaměstnanci mají truhlařinu v krvi a díky jejich šikovnosti, zkušenostem a přístupu k práci vše funguje, jak má.

Po vybudování moderní budovy, ve které pan Bartoš plánuje i showroom, byla potřeba kvalitní technologie. Tu navrhoval náš zástupce Zdeněk Štefka. Klíčem k efektivní výrobě je přehled o materiálu. Do výroby postupně zavádí program IMOS, který perfektně spolupracuje s jednotlivými stroji HOMAG. Výroba začíná na nářezovém centru SAWTEQ B-130. Po označení štítky, dílce míří na vertikální CNC DRILLTEQ V-200 a dále na olepovačku EDGETEQ S-200.

NEJENOM INTERIERY

Díky technologicky vyspělé strojní ose je základní výroba interiérů, nábytku či kuchyňských linek rychlá a rutinní záležitost, ale v BARRO si skvěle poradí třeba i s výrobou dřevěných a kombinovaných schodišť.

Truhlářství BARRO je kvalitním a ověřeným výrobcem. Zákazníci se k panu Bartošovi rádi vrací a to i díky jeho přístupu a poctivé práci. A my v Epimexu jsme hrdí, že můžeme být součástí jeho příběhu.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: