cabinetCreator – konfigurace nábytku snadno a rychle

Společnost HOMAG naplno vstoupila také do světa digitálních aplikací a asistentů. Minule jsme Vám představili Cutting production set, jehož součástí jsou i 3 digitální asistenti. Dnes se podíváme o krok výše k aplikaci cabinetCreator, která stojí nad aplikacemi k řezání a umožní Vám navrhnout nábytek v jednoduchém a přehledném grafickém rozhraní a to vše pomocí velice intuitivního ovládání.

Ve spojení s dalšími cloudovými asistenty jako např. MaterialManager a IntelliDivide je CabinetCreator velice mocný nástroj, který vyhoví potřebám většiny standardních dílen, kam svojí cenovou politikou také patří.

Proč je cabinetCreator ideálním nástrojem ke konfiguraci nábytku?

  • Úspora času. Snadná a intuitivní konfigurace (navigace krok za krokem) a velmi rychlé vytváření produkčních dat. Vytvářejte výkresy, seznamy dílů a CNC programy přímo v aplikaci a exportujte je jedním kliknutím.
  • Obsahuje informace o kování. Přístup k databázi kování od předních výrobců (Blum, Grass, Häfele, Hettich, Lamello).
  • Umožňuje volnou definici designu. Velký výběr předdefinovaných základních šablon, které můžete flexibilně přizpůsobit svým požadavkům výrobku. Sestavenými modely skříněk můžete také vytvořit vlastní knihovnu.
  • Definice vlastních konstrukčních pravidel. Definujte a uložte si vlastní standard korpusu tak, aby jste si zjednodušili další konstrukci
  • Vizualizace nábytku. 2D / 3D zobrazení nábytku real-time během konfigurace. Okamžitá možnost prezentace zákazníkům.
  • Cloudové řešení – přístupné odkudkoliv, neubírá výpočetní výkon Vašeho počítače a nemusí se složitě instalovat.

Stejně jako další digitální aplikace od firmy HOMAG, je i cabinetCreator k vyzkoušení zdarma přes Váš účet TAPIO!

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: