Další stroj HOMAG do dílny pana Jandery

jandera drillteq V-200

Pan Jandera z Drásova u Příbrami již jeden stroj od HOMAGU má. Kvalitní olepování hran mu zajišťuje olepovačka EDGETEQ S-200. Po dobré zkušenosti s tou značkou neváhal svojí další investici opět svěřit EPIMEXU a právě stroji z Německa.

Pan Jandera zvolil geniálně jednoduché a kompaktní vertikální CNC centrum DRILLTEQ V-200 (dříve BHX 055) se 4-místním zásobníkem, automatickou výměnou nástrojů a větší vrtací hlavou. Toto vertikální vrtací a frézovací centrum je ideální pro efektivní zakázkovou výrobu korpusových dílců. Jednoduché ovládání, snadné zakládání a výkon z tohoto stroje dělají ideální stroj pro tradiční řemeslníky, stejně tak je i perfektním doplňkem ke klasickému CNC pro větší firmy. S celkovým počtem více než 4200 vyrobených strojů je DRILLTEQ jednoznačně lídrem své kategorie.

Pan Jandera se specializuje na klasický bytový nábytek, kuchyně, ale vyhovět může i zákazníkům hledající kvalitní kancelářský nábytek. Podívejte se některé z jeho realizací a navštivte stránky Nábytkového truhlářství Jandera!

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: