Neúnavný pracant k Vaší olepovačce – automatický zpětný dopravník

Znáte to – založíte dílec k olepení, čekáte na olepení, přemístíte se na druhou stranu olepovačky a dílec odeberete. Postup veskrze klasický, ale nikoliv efektivní. Člověk se odjakživa a naprosto přirozeně snaží pracovní postupy zlehčovat. Co kdybyste mohli dílec pouze založit, o více se nestarat a počkat až olepený přijede zpátky?


Automatické zpětné dopravníky HOMAG LOOPTEQ jsou skvělým doplňkem pro univerzální olepovačky EDGETEQ a fungují jako základní podpora pro ekonomický návrat dílců. Výrobní proces se stane účinnějším a to, ať se zabýváte výrobou od jednoho kusu, sérií nebo sériové výroby.

LOOPTEQ O-200

Zpětný dopravník LOOPTEQ O-200

Automatický zpětný dopravník LOOPTEQ O-200 je skvělým doplňkem pro univerzální olepovačky EDGETEQ a funguje jako základní podpora pro ekonomický návrat dílců. Výrobní proces se stane účinnějším a to ať se zabýváte výrobou od jednoho kusu, sérií nebo sériové výroby. Dopravník LOOPTEQ O-200 se skvěle hodí zákazníkům s malými, úzkými a středně velkými dílci.

LOOPTEQ O-300

LOOPTEQ O-300 dopravník

Jednoduchý, spolehlivý a ergonomický zpětný dopravník LOOPTEQ O-300 zlepší manipulaci s dílci ve Vaší dílně. Díky vzduchovým stolům neohrozí kvalitu a zajistí šetrnou přepravu dílců zpět k obsluze a to bez potřeby další obsluhy.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZPĚTNÝCH DOPRAVNÍKŮ LOOPTEQ NA NAŠEM WEBU

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: