EPIMEX nejlepším obchodním partnerem firmy HOMAG

V rámci slavnostního zahajovacího ceremoniálu veletrhu LIGNA proběhlo setkání obchodních zastoupení HOMAG z celého světa. Před více než 500 účastníky došlo také k vyhlášení nejlepších zastoupení v rámci Homag Pro Partner v roce 2022. Naše společnost byla Homagem oceněna jako nejlepší Homag Partner a to v přímé konkurenci ostatních firem včetně tradičního partnera ze Švédska s více než 50 letou tradicí firmou Frick, nebo německou společností Papenbroock.

“Epimex toto ocenění získal po 10 letech spolupráce s Homagem. Je to potvrzení mimořádného postavení, které jsme si u Homagu za těch 10 let vytvořili a také velký závazek do budoucna a to nejen směrem k Homagu, ale především směrem k Vám našim zákazníkům. Znamená to ocenění práce každého našeho zaměstnance a i když se ne vždy vše povede na 100%, tak ocenění dokazuje, že pro Vás pracujeme jak jen je to nejlépe možné. ” dodává k úspěchu Lubomír Eliáš, jednatel společnosti. I nadále se proto budeme snažit o další zlepšování našich služeb přesně tak, jak to Epimex vždy po celou dobu své 30 leté existence dělal.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: