FERSTO se pokroku nebrání a modernizuje olepování

Společnost FERSTO z Kuřimi se zabývá výrobou a montáží nábytku podle přání a představ zákazníka. Zakázkový, sériový i atypický nábytek do domácnosti, kanceláří, obchodů, hotelů, ordinací nebo vámi zvoleného prostoru – to vše ve FERSTU hravě zvládnou. Zakázková výroba nábytku má ve FERSTU třicetiletou tradici. Jeden z majitelů, p. T. Slatina, pokračuje v podnikání jeho otce s jednatelem společnosti p. Žďárou a v úzké spolupráci s architekty si vybudovali pevné vztahy založené na vysoké kvalitě dodávaných interiérů.

EPIMEX do této společnosti dodával i předchozí olepovačku Holzher a byla to především kvalita služeb, servisu a celkové zázemí naší společnosti, které hrály klíčovou roli při dodání olepovačky nové. Náš zástupce, p. Svoboda, dostal jasné zadání – stroj, který přinese maximální kvalitu a nabídne jednoduchou změnu lepidel typu EVA granulátu a PUR patron bez potřeby pracného čištění.

Nejnovější řešení od Homagu poskytuje ukládání vaničky do tlak. nádoby bez potřeby jejího trvalého připojení, je max. jednoduché a naprosto spolehlivé. Možnost naprogramování olepovačky hran EDGETEQ S-380 plně z panelu včetně kombinace hran i desek s kompenzací tloušťky ochranné fólie poskytuje špičkovou kvalitu olepování, dále rychlou změnu lepidla i výměnu hran opakovaně během každé směny.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: