HOLZ-TREND s.r.o. prémiová kvalita na prémiových strojích

Společnost HOLZ-TREND s.r.o. ze Smetanovy Lhoty založili pánové Kašpar a Zeman již v roce 1992. Od začátku si zakládají na kompletních řešeních v prémiové kvalitě. A právě k tomu má dopomoci také nová formátovací pila MARTIN.

S velkými zkušenostmi ve výrobě přicházejí také zvyšující se nároky. Oba společníci tak museli novou formátku vybírat velice pečlivě. Tradice a prémiová kvalita, kterou ve společnosti razí tak naprosto skvěle doplnila podobná filosofie německé značky MARTIN. 98 let vývoje a inovací dalo vzniknou mnoha skvělým strojům a jeden z nich bude zdobit dílnu firmy HOLZ-TREND s.r.o.

Je to mimořádně robustní formátovací pila MARTIN T65 s rámem z železobetonové konstrukce (pila v této konfiguraci váží téměř 2 tuny), s elektrickým ovládáním agregátu, s přehledným ovládáním pomocí dotykového displeje na horním panelu s řadou praktických funkcí a také s úhlovým příčným rámem s naklápěním +/- 45 stupňů s přesnosti 0,01 stupně. Doplněk Radio Compens, což je dálkový přenost polohy zarážek do ovládacího panelu je již jen pomyslnou třešničkou na dortu.

Pilu jsme byli schopni dodat a nainstalovat ve velice rychlém čase a to i díky tomu, že se společníci rozhodli pro předváděcí stroj z našeho showroomu v Blučině.

Firmě HOLZ-TREND s.r.o. přejeme mnoho spokojených zákazníků a děkujeme za důvěru.

Tým EPIMEX