Interiéry Nosek – i zakázkové truhlářství si může dovolit kvalitní stroje.

Společnost: Interiéry Nosek s.r.o.

Stroje: Homag EDGETEQ S-380 MAX

Web: www.interierynosek.cz


Firma Interiéry Nosek, působí na českém trhu od roku 1993. Dnes již s více než 20ti letou tradicí se zabývá převážně zakázkovou výrobou atypického nábytku z dýhovaného nebo laminovaného materiálu. Mezi její specializaci patří výroba kuchyňských linek včetně grafického návrhu ve špičkovém 3D programu IMOS, kompletní vybavení interiérů včetně velkých projektů – hotelových komplexů a kancelářských budov. Mezi svými zákazníky je známa spolehlivostí a precizní výrobou.

Pro zpřesnění a urychlení výroby v roce 2014 investovali do výkonného CNC stroje WEEKE z koncernu HOMAG. To jim velice pomohlo v konkurenceschopnosti, ale pořád je trápilo olepování na starší olepovačce hran, na kterou se nemohli spolehnout. Aby pro své zákazníky posunuli laťku kvality ještě výše a mohli nabídnout voděodolný lepený spoj, rozhodli se pro nemalou investici do nového stroje a to do automatické olepovačky hran HOMAG EDGETEQ S-380 MAX.

TO SPRÁVNÉ VYBAVENÍ PRO ZAKÁZKOVOU VÝROBU

Tento stroj je plně přestavitelný z panelu pro přesné nastavení agregátů, vybaven 2kg PUR technologií s rychlou změnou barvy PUR lepidla, servisní stanicí a vakuovým uchováním van s lepidlem. Pro dokonalé opracování z plochy a hrany je stroj vybaven 2 profilovou technologií pro plnohodnotné frézování rádiusu R1 a R2.

Děkujeme a přejeme firmě zdraví a mnoho olepených dílců

Tým EPIMEX

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: