Již pátá pila HOMAG do firmy LABARA s.r.o.

Společnost: LABARA s.r.o.

Stroje: Homag SAWTEQ B-400

Web: www.labara.cz


Firma LABARA s.r.o. byla založena v roce 1995 jako obchodní organizace. Hlavní činností byl nákup a prodej vrstvených elektroizolačních materiálů. Postupným rozvojem a zájmem zákazníků společnost rozšiřovala sortiment o kompletní dodávky pro elektrotechnický průmysl. Již v roce 1998 tak společnost mohla svým zákazníkům nabízet také opracování elektroizolačních materiálů, plastů a neželezných kovů na CNC strojích dle jejich požadavků a výkresové dokumentace. Firma LABARA nabízí dodávky řezaných dílců, lakování dílců, lepení, tepelné tvarování plastů. Společnost se přizpůsobí zákazníkovi – vyrobí jak kusový výrobek, tak i velkou sérii.

EPIMEX dodal do firmy Labara již pátou pilu Homag/Holzma. Tentokrát jde o velice výkonnou pilu SAWTEQ B-400 s prořezem až 125 mm, což je skvělé řešení pro velké série výroby. Pro řezání velkých objemů plastových materiálů jsou pily Homag ideální a to díky rychlosti, jednoduchosti a především přesnosti, která dosahuje vynikajících hodnot do 0,2 mm.

Ať jste s pilami Homag i nadále spokojeni!

Tým EPIMEX

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: