Klasická pila ROBLAND do rodinné dílny pana Žáka

V roce 1991 pan Jozef Žák a jeho syn zakládali první výrobu, ve které nyní Marek Žák úspěšně pokračuje. Za více než 30 let podnikání v truhlařině nasbíráte nepřeberné množství zkušeností a zážitků, které ve Vás vypěstují poměrně jasné nároky na kvalitu výstupních výrobků, ale i na kvalitu strojů, se kterými každý den přicházíte do kontaktu.

Díky spolupráci s bytovými architekty pan Žák připravuje kompletní realizace interiérů na míru. Zpracovává dýhu, masiv, lamino, ale i další materiály a to vše ve 3 pracantech. V Brně je pak jeho dílna klasickým a zavedeným výrobcem. A co víc – už i jeho syn a tedy vnuk zakladatele nakukuje do truhlařiny, takže se nám v Brně rýsuje opravdu truhlářská rodina.

Za ta léta odhalíte, kde ve výrobě ztrácíte čas. Všechny procesy jsou již pořádně vyladěné, a tak koukáte i po tom, kde můžete nějaký čas ušetřit pomocí technologií. A právě to bylo jedním z kritérií při výběru nové formátovací pily. Pan Žák sáhl po pokročilém modelu Robland Z400 X1, který disponuje velice přesným motorickým pravítkem ovládaným z dotykového panelu ve výšce očí. Nastavování šířky řezu přes motoriku Vám ušetří nemalý čas a úsilí – odpadne obíhání pily při nastavování pravítka. Při řezání plošných materiálů pak stejně funguje také bezdrátové START/STOP tlačítko na formátovacím stole.

Přejeme si, ať i u pana Žáka dostojí Robland své pověsti belgické klasiky pro české profíky.