Konec truhlářských svěrek – přejděte na korpusové lisy!

truhlářské svěrky

ZNAMENAJÍ LISY KONEC TRUHLÁŘSKÝCH SVĚREK?

O průmyslu 4.0 jste již jistě slyšeli v souvislosti s velkou průmyslovou produkcí. Stále častěji však tento pojem slýcháme také v souvislosti s technologiemi pro menší zakázková truhlářství. Většina z malých řemeslníků stále používá ke kompletaci nábytku tradiční truhlářské svěrky, které umožní přesnou montáž, avšak jejich používání si vezme mnoho času z celého procesu výroby. A právě v této častí výroby, tedy ve finální kompletaci, se dá perfektně zapojit například lamelový korpusový lis HOMAG CABTEQ S-200.

Tento lis byl vyvinut pro efektivní a flexibilní použití mezi všemi řemeslníky, v dokončování interiérů, ale i pro průmyslovou výrobu. Základní model je dostupný v několika rozdílných verzích pro různé druhy nábytku.

Korpusový lis nabízí nejlepší kvalitu, a to díky rovnoměrně rozloženému tlaku. Jednoduchému ovládání tlačítky rychle porozumí opravdu každý. Stroj je nenáročný na místo = hodí se do každé dílny. Díky lisovacímu povrchu s tolerancí stroj zajistí těsné spojení korpusu nábytku.

Pakliže hledáte spíše řešení pro průmyslovou výrobu, pak bychom určitě volili automatický průběžný korpusový lis HOMAG CABTEQ T-200.

V případě CABTEQ T-200 již nezáleží na tom, jestli je korpus tenký, náchylný nebo vysoce kvalitní – automatický průběžný lis CABTEQ T-200 jemně lisuje každý korpus v té největší kvalitě. Výsledkem je absolutně pravoúhlý, pevný a přesně lisovaný korpus. Lis, který se hodí jak pro sériovou výrobu, tak i pro výrobu od jednoho kusu může být snadno integrován do výrobní linky – může být doplněn pásovým dopravníkem.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: