Nové formátovací pily MARTIN se poprvé představily v Norimberku!

Dlouho očekáváná premiéra se uskutečnila na veletrhu v Norimberku. Německý výrobce prémiových dřevoobráběcích strojů spustil nové webové stránky a odhalil nové pily. Svoje portfolio zmenšil na dvě řady, které v sobě spojují úspěšné stroje předchozích let a přidávají celou řadu moderních a užitečných funkcí a technologií, které pokryjí veškeré požadavky na precizní řezání materiálů v zakázkové i průmyslové výrobě. A to není všechno – u všech svých strojů MARTIN modernizoval design, který je součástí nového vizuálního stylu značky

MARTIN T77

Nové pily řady T77 jsou vrcholem nabídky pil MARTIN a odráží 100 letou tradici a kvalitu strojů vyráběných výhradně v Německu. Skutečně to není jenom vývoj, ale i vlastní kompletní výroba a montáž v bavorském městečku Ottobeuren. Výjimečná je především konstrukce rámu pil T77, která kombinuje výborné vlastnosti ocelového rámu a speciálního betonu, který povyšuje tuhost a tlumení vibrací o třídu výš, než je běžná konstrukce.

MARTIN T66

Hladký a tichý řez a přesný chod formátovacího stolu. Jednoduchá a přesná obsluha pravítek. Bez debat. Nová pila T66 je perfektní stroj do každé dílny a nabízí výbavu „velkých“ pil za férovou cenu. Příkladem budiž moderní 7“ dotykový panel a moderní technologie SynchroDrive. Tato vysoce kvalitní výbava činí T66 výkonným a všestranným strojem. S inovativním ovládáním MARTIN ConnectControl máte široké možnosti digitalizace Vaší výroby.