Pila ELCON do společnosti Aquamodul

Ve Velkých Opatovicích vyrábí společnost AQUAMODUL čističky odpadních vod a nádrže, které vyvážejí do celého světa. Od obchodního partnera z Dánska pak tato společnost získala zajímavé doporučení na holandského výrobce svislých pil s tradicí dlouhou přes 50 let, společnost ELCON.

Slovo dalo slovo a věci nabraly rychlý spád. Netrvalo dlouho a v Aquamodulu byla nainstalovaná vertikální pila ELCON DS 215. Pilou tu nejenom řezají, ale také frézují 90ti stupňové drážky pro přesné svařování desek. Hlavní výhoda tu vidí ve snadnosti obsluhy a rychlosti práce. Na co dříve ve firmě potřebovali 2 dny a práci více lidí, tak nyní na pile ELCON pohodlně pořezají a vyfrézují za přibližně 2-3 hodiny a postačí k tomu jeden pracovník. A to se vyplatí!

Spokojený zákazník je vždycky nejlepší reference. Ať pila slouží!

Voda je nenahraditelný zdroj a její zásoby jsou omezené. Proto se o ně musíme řádně starat. Její kvalitu a využitelnost zlepšujeme už od roku 2008. Záleží nám na tom, jakou vodu vypouštíme zpět do přírody. Naše čističky si našly cestu z Velkých Opatovic do celého světa.

O společnosti AQUAMODUL z webu aquamodul.com