Výstava v Klášterci zrušena, ale do našeho showroomu se můžete podívat kdykoliv!

Vážení zákazníci, vzhledem k dále přetrvávajícímu trvání opatření Vlády ČR proti šíření koronaviru jsme bohužel nuceni zrušit plánovanou výstavu strojů v našem showroomu v Kláštereci nad Ohří.

Dobrou zprávou ovšem je, že i přes zrušení akce máme showroomu připravený k předvedení všech strojů. V prostřední hale máme připravené stroje pro menší truhlářské dílny, ve vstupní hale pak větší technologické celky. Pokud nás chcete navštívit, domluvte se se svým obchodním zástupcem nebo si domluvte prohlídku přes náš web!


Není to ani pár dní, co svět truhlářů a nábytkářů obletěla zpráva o odložení letošního veletrhu Holz-Handwerk v Norimberku. Po zrušení loňského ročníku veletrhu Wood-Tec v Brně se tak většina zákazníků začala právem ptát – kde můžeme vidět nejnovější technologická řešení pro naše dílny živě a v provozu?

V našich showroomech téměř kdykoliv, ale nejlepší příležitost máte při některé z našich výstav. A právě na jednu takovou si Vás nyní dovolíme pozvat.

Našim stávajícím, ale i potenciálním zákazníkům již nenabízíme pouze strohou strojní výstavu. Doba se posunula a moc dobře si uvědomujeme, že každý řemeslník, vedoucí výroby, ředitel či majitel si potřebuje tak trochu odpočinout a pobavit se.

Také proto v Klášterci nabízíme kombinovaný program. Pokud Vás zajímá drobné nářadí, své kousky představí značka DeWalt. Neuvidíte však pouze stroje a nástroje, ale budete mít možnost si prohlédnout a vyzkoušet také nejnovější automobily značky Škoda či ochutnat piva z domácího pivovaru Chalupník.

TERMÍN:

28-29. květen

MÍSTO:

Showroom EPIMEX, Klášterec nad Ohří

CO NA VÝSTAVĚ UVIDÍTE?

Klasické truhlářské stroje a dřevoobráběcí technologie


PARTNEŘI VÝSTAVY: