Tradiční výroba v moderním hávu – Prosto interier

Společnost: Prosto Interiér s.r.o.

Stroje: Homag SAWTEQ B-200, DRILLTEQ V-200, EDGETEQ S-300

Web: www.prosto.cz


Prosto interier s.r.o. Počínaje pradědečky měli oba zakladatelé firmy truhlářství v rodině celé generace a jejich první zážitky se pojí s chvílemi strávenými v dílnách svých otců. I proto v roce 2003 rozšířili původní truhlářskou dílnu, která byla založena již v roce 1992 a tím de facto začala moderní historie této sympatické společnosti.

Firma se svými zákazníky neustále rostla do větších prostor. Začínala v pronájmu na pouhých 160 m2 v Bílovicích nad Svitavou, později se přesídlila do většího areálu v obci Žatčany a od roku 2018 vlastní svou výrobní halu v Němčanech o velikosti 900 m2. Na svých prostorách však neustále pracují a vylepšují je tak, aby byla výroba den ode dne efektivnější a dokonalejší.

Tato perspektivní mladá firma s bohatým seznamem referencí za posledních pár let vytvořila profesionální výrobní prostředí. Nově instalovaná moderní dělící pila HOMAG SAWTEQ B-200 s délkou řezu 4300mm je dalším logickým krokem k technologickému celku společně s CNC strojem DRILLTEQ V-200 a olepovacím strojem HOMAG EDGETEQ S-300. Firma plná elánu nyní rozšířila nejenom výrobní prostory, nakoupila nový stroj, ale otevřela i novou stylovou kancelář.

Gratulujeme, je to dobrá volba!

Tým EPIMEX

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: