Showroom v Blučině je připraven na Vaší návštěvu jako v časech výstav!

Letošní sezóna příliš nepřeje společenským akcím a výstavám, a tak není mnoho příležitostí, kde má zákazník šanci vidět nová technologická řešení či stávající strojní nabídku plně připravenou k výrobě. Ačkoliv jsou obě naše výstavní haly připraveny na Vaší návštěvu 365 dní v roce, tak jsme se rozhodli Vás neochudit o zážitek a komfort klasických výstav. Protože jsme do poslední chvíle nevěděli, zda bude moci proběhnout tradiční podzimní výstava, chystali jsme showroom jako by proběhnout měla – zákazníci tak mají ideální šanci si po předchozí domluvě zajistit předvádění požadované technologie a nových technologických řešení a to až do 10. prosince!

PŘÍPRAVA VÝROBY

Ukážeme Vám funkčnost nové aplikace CabinetCreator a optimalizačních softwarů HOMAG. Vysvětlíme Vám, jak vše zastřešuje platforma TAPIO. Představíme Vám tradiční CAD/CAM možnosti od společnosti IMOS.

DĚLENÍ MATERIÁLU

Hlavním bodem je revoluční Cutting production set, který z Vaší formátovací pily udělá high-tech nářezové centrum s tiskárnou štítků! Přijďte se podívat také na velkoplošné pily HOMAG, nejpoužívanější optimalizační software pro nářezová centra a cloudové aplikace. Nebudou chybět ani klasické formátky MARTIN a ROBLAND.

CNC FRÉZOVÁNÍ A VRTÁNÍ

Kompletní práce na legendárním vertikálním CNC DRILLTEQ či 5-osém centrum HOMAG CENTATEQ. To vše za podpory aplikací jako je machineBoard, serviceBoard či Twinio.

OLEPOVÁNÍ

Představíme Vám výhody olepovačkek HOMAG se zpětným dopravníkem LOOPTEQ. Nebude chybět servisní stanice pro PUR lepidlo a olepování za pomoci nízkoemisních lepidel. Uvidíte olepovačky pro menší i větší dílny.

Napište nám a domluvte si individuální návštěvu. Postaráme se o Vás od A do Z.