Showroom v Blučině bude opět hostit tradiční výstavu dřevoobráběcích strojů

Středa a čtvrtek 11-12.10. 2023, uložte si datum. Blíží se podzimní klasika výstavního kalendáře. Showroom v Blučině hostí každoroční výstavu dřevoobráběcích strojů. Letošní ročník bude ve znamení několika výjimečných událostí. Českou premiéru zažije vertikální obráběcí centrum DRILLTEQ V-310, do přípravy výroby poprvé zařadíme propracovaný software SmartWOP a vše podtrhne slavnostní atmosféra 30. výročí založení naší společnosti. K tomu všemu přidejte tradičně našlapaný strojní park – od frézek Robland až po olepovačky od HOMAGU a zaručujeme Vám výborně strávený den u nás v Blučině!

HOMAG DRILLTEQ V-310 poprvé v ČR

Od oznámení příchodu nového vertikálního CNC je to sice již nějaká doba, nicméně první dodávky k zákazníkům jsou na spadnutí. Premiéru si nové CNC, o kterém jsme psali v dubnu, připíše právě u nás v Blučině. DRILLTEQ V-310 zvládne všechny úlohy, které znáte z našich vertikálních CNC, ale poradí si také s opracováním dveří a to včetně dlabání zámku a pantů či dalšími frézovacími operacemi potřebnými pro klasické spojovací prvky, které se v nábytkářském průmyslu používají. Přijďte se podívat!

SmartWOP na vlastní kůži

Další novinkou bude software SmartWOP. Řešení, které jsme Vám představili před prázdninami, a které vzniklo spoluprací mezi vývojářskou společností Tibek a společností HOMAG. Všestranný, přesto jednoduchý a cenově dostupný software pro přípravu výroby vyniká intuitivním drag/drop rozhraním, které znáte z většiny současných softwarů a během chvilky Vám umožní navrhnout a přenést do výroby jak jednotlivé výrobky, tak i výrobní celky. Software pak exceluje také ve způsobu propojení a automatickém generování dat pro různorodé stroje, včetně strojů od odlišných výrobců.

30 let na trhu s dřevoobráběcími stroji

Srovnávat lidský život s životním cyklem firmy je poněkud složité. Nicméně od jistého věku se tu jistá paralela najde. Ve 30 letech již zase sebou máte většinu milníků a zakládáte si na férovosti, jednoduchosti a dlouhodobých partnerstvích. Po 30 letech na trhu s dřevoobráběcími stroji od nás můžete očekávat klasicky vyspělou, do detailu precizní výstavu s příjemnou atmosférou. Těšíme se na Vás!

REgistrace je uzavřena, ale přijít můžete i tak. 🙂

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: