Showroom v Blučině rozzářila výstava i hudba

Letošní podzimní výstava v Blučině přinesla příjemné odlehčení na pevných základech. V Blučině to totiž nebylo jen o strojích, výrobě a software, ale také o hudbě a příležitosti neformálních rozhovorů a utužení vztahů s Vámi, našimi zákazníky.

Novinkou bylo stanoviště frézek Hoffmann. Bernd Schweikart, obchodní zástupce značky, zde předváděl hned čtyři stroje – od vyspělejší, pneumatické MU 3- P až po malou frézku MU-S, kterou rychle sbalíte do přenosného kufru a vezmete sebou na montáž.

Návštěvníci dále procházeli tradiční nabídkou. Pozornost na sebe strhávala velkoplošná pila SAWTEQ B-200 se základní nabídkou optimalizace, ale také vertikální CNC DRILLTEQ V-200 nebo olepovačka se zpětným dopravníkem LOOPTEQ. V obležení byl také velký drtič WEIMA, u kterého si nejeden z návštěvníků uvědomil, že odpad z výroby může být ceněnou komoditou. To vše samozřejmě doplňovaly tradiční formátky a frézky Robland či Martin.

Čtvrtek pak volně přešel z výstavní akce na akci kulturně-společenskou, kdy v krásném počasí zahrály dvě lokální kapely – Panthenol a Dywan. Děkujeme všem za návštěvu a budeme se těšit na opětovné setkání!

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: