Signal Mont posiluje truhlářské služby

Firma Signal Mont, s. r. o. Hradec Králové vznikla v roce 1998 výsledkem privatizace majetku Českých drah. Je pokračovatelem více jak pětasedmdesátileté tradice sdělovacích a zabezpečovacích dílen Hradec Králové.

Má široký výrobní program, který představuje vývoj, výrobu, inovaci, montáž a servis zabezpečovacích zařízení. Jedním odvětvím je samozřejmě i truhlářská výroba, která je zaměřena především na zhotovení atypického zakázkového nábytku z laminových desek s hranami ABS, nebo masivu. Dodávku nábytku realizují komplexně od návrhu až po montáž.

Pro zkvalitnění svých služeb se rozhodli před několika lety postupně obměňovat zastaralou technologii za novou a proto v r. 2019 se rozhodli pořídit 5-ti osé CNC centrum HOMAG CENTATEQ P-110. Po velmi dobré zkušenosti s obchodním i servisním týmem firmy EPIMEX nyní pořídili výkonnou automatickou olepovačku hran HOMAG EDGETEQ S-380. Jako jediný stroj na trhu je vybaven předtavící jednotkou pro PUR i EVA lepidlo. Pro ulehčení obsluze, bude stroj dovybaven zpětným dopravníkem LOOPTEQ O-300, ale to až v nové dílně a samozřejmě servisní stanicí XES 200 pro vakuové uchování vaniček s PUR lepidlem.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: