Dokonalá příprava Vás dovede k efektivnější a výkonnější výrobě dřevostaveb

Uvažujete o tom, zda se Vám posílení Vaší výroby dřevostaveb vyplatí? Zda se Vám pořízení nové technologie od WEINMANN vrátí? Nejste si jistí tím, že dovedete spočítat veškeré náležitosti zvýšené výroby a předpovědět, zda to má ekonomicky smysl? WEINMANN ve spolupráci se Schuler Consulting nabízí nevídanou službu, zcela zdarma.

CÍL: ZAJISTIT HLADKÝ PŘECHOD NA NOVOU A EFEKTIVNÍ VÝROBU

Pokud jste před rozhodnutím, zda jít ve výrobě dřevostaveb dál a uvažujete o pořízením multifunkčního CNC mostu WEINMANN WALLTEQ M-120, budete k takové cestě potřebovat dobrého průvodce, abyste se nikde neztratili a dosáhli vytyčeného cíle bez zbytečného bloudění. A tím průvodcem je společnost Schuler Consulting, která Vás precizním plánováním na tuto cestu připraví. Zcela zdarma.

Součástí této přípravy je akční plán, který Vám vytipuje oblasti, jenž je potřeba před pořízením CNC mostu WALLTEQ M-120 posílit. Pomůže Vám nastavit výrobní procesy, způsoby kontroly a před dodáním stroje Vaší firmu maximálně připravit na to, co Vás čeká. A to jak z hlediska kompatibility Vašeho softwarového zázemí, tak i správnosti Vašich vstupních dat. Tím to však nekončí – harmonogram počítá i s kontrolou dat a procesů či toku materiálu po 6 měsících od zařazení stroje do výroby.

Úspěšnost investice se lépe předpovídá, když se na cestu precizně připravíte. Příprava totiž dělá mistry.