TARGET DESIGN – velké investice u českého výrobce v Lysicích

Společnost: TARGET DESIGN s.r.o

Stroje: HOMAG DRILLTEQ V-200, SAWTEQ B-130

Web: www.target-design.cz


I v komplikované době dochází u našich zákazníků k investicím do výroby. Společnost Target design s.r.o. z Lysic (okres Blansko) funguje od roku 2014. Výroba této společnosti je zaměřena na produkci atypických, zakázkových výrobků s důrazem na kvalitu zpracování. Této specializaci je přizpůsobeno také strojní vybavení výrobního závodu s celkem 15ti truhláři!

Technologické vybavení výroby zajišťuje kvalitní zpracování masivního dřeva, dýhy a dýhovaných výrobků, lakovaných povrchů, olejovaných a voskovaných povrchů, vysokotlakých laminátů, kompaktních a polymerních materiálů, laminátotřískových desek, hranění těchto materiálů, strojní spojování, broušení, tloušťkování, řezání, frézování a obrábění.

Jednatel společnosti p. Kozelek využil získání dotace a pořídil pro svou truhlářskou dílnu 2 klíčové nové stroje. Prvním je vertikální CNC Homag DRILLTEQ V-200 a to včetně čtečky čárových kódů a druhým je velkoplošná pila Homag SAWTEQ B-130 s tiskárnou štítků a komplexním nářezovým softwarem pro zpracování zakázek v kanceláři. Tato pila jim zároveň nahradí 2 starší formátovací pily a tím, kromě rychlejšího řezání, uspoří prostor na dílně, kterého není nikdy dostatek.

Ve firmě je to po letech celkem technologická revoluce, která výrobě umožní veškeré zakázky dělat komfortněji, přesně, kvalitně a rychle.

Děkujeme za přízeň!

Tým EPIMEX

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: