TECH-VOLT: výroba hrou

Společnost TECH-VOLT není na trhu žádným nováčkem. Po začátcích, kdy se v Kroměříži zaměřovali výhradně na koncové zákazníky, si během několika let vybudovali nářezové centrum připravené poskytovat služby také dalším truhlářům. Pan Kavický, majitel společnosti, si moc dobře uvědomuje, že aby se k němu ostatní truhláři vraceli, tak musí poskytovat rychlé a kvalitní služby. I proto v krátké době investoval do několika strojů HOMAG, které pro něj, jak tvrdí, jsou téměř hračkou.

Každé správné nářezové centrum musí mít velkoplošnou pilu. Zde vsadili na spolehlivou mašinu HOMAG SAWTEQ B-300, která svým výkonem hravě pokryje požadavky zákazníků a zároveň přináší provozní úsporu díky systému ecoPLUS.

Dílce zde olepují na průmyslové olepovačce EDGETEQ S-380, která se hodí do velkých a středně velkých provozů a opět plně vyhoví náročným požadavkům. Ve spojení s dopravníkem LOOPTEQ O-300 je pak její obsluha hračkou a hravě jí zvládne jeden pracovník.

Posledním dílcem do výrobní skládanky je klasické BHX, neboli vertikální CNC DRILLTEQ V-200. Kompaktní stroj, který se hodí do každé dílny Vám vyvrtá a vyfrézuje téměř cokoliv.

Pan Kavický oceňuje jednoduchost obsluhy všech strojů ve spojení s rychlým a přívětivým servisem EPIMEX. Jsme velice rádi, že v TECH-VOLTU vsadili na HOMAG a jejich sázka se vypláci!

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: