Zveme Vás na výstavu a muziku do Blučiny

Dnešní doba přináší plno stresu a obav či nejistoty. Na jedno se však spolehnout můžete – každý podzim se již po mnoho let potkáváme při příležitosti podzimní výstavy dřevoobráběcích strojů v našem showroomu v Blučině. Letos tomu nebude jinak a ještě přidáváme bigbeatový čtvrtek. Zůstaňte ve čtvrtek na výstavě trochu déle a užijte si s námi skvělou muziku!

Ve čtvrtek a pátek 6-7.10. 2022 se můžete těšit na neobvykle obsáhlou nabídku strojů pro malé i větší truhláře. V letošním roce klademe větší důraz na soběstačnost ve výrobě – přijďte se podívat na drtiče WEIMA, které Vaší výrobu připraví na budoucnost. Průvodcem a startovací můstkem je také koutek společnosti IMOS, která opět ukáže možnosti řídícího software s propojením na jednotlivé stroje výrobního řetězce.

NEJENOM PRACÍ ČLOVĚK JE ŽIV

V Blučině pamatujeme také na to, že nejenom prací je člověk živ a v dnešní stresující době to platí dvojnásob. Připravili jsme proto posilněný doprovodný program a ve čtvrtek zveme všechny návštěvníky na odpolední big-beat, který zajistí dvě lokální kapely a pravděpodobné je jeho protažení až do večerních hodin. Chybět nebude ani každoroční výborný raut a především celý tým EPIMEX, který Vás showroomem provede s nezbytným výkladem a úsměvem na rtech.

REGISTRACÍ SI USNADNÍTE VSTUP

Přijít můžete kdykoliv od 9:00 do 17:00. U vstupu však si Vás naše kolegyně zaregistrují a to je vše. Abyste dobu registrace zkrátili na minimum, nabízíme Vám možnost online registrace a to včetně objednání na čas – zajistíte si tak, že Vás expozicí provede jeden z našich obchodníků.

Please select a valid form

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: