Přemýšlíte o CNC stroji? Je ta správná doba!

Na předváděcích halách v Blučině a v Klášterci nad Ohří Vám rádi předvedeme hned několik CNC strojů HOMAG v konfiguracích podle nejčastějších konfigurací.

To správné CNC pro každého řemeslníka

Klasický 4-osý CNC stroj CENTATEQ P-110 je vybavený LED konzolemi, vrtací hlavou s horizontálními i vertikálním vrtáky a talířovým i lineárním zásobníkem nástrojů. 4-osé vzduchem chlazené vřeteno pro možnost používání výměnných agregátů Vám předvedeme při výrobě dveří. Stroj je vybaven agregáty BENZ pro horizontální dlabací operace a vertikální pilou. Možnost zobrazení frézované kontury laserem. Tento stroj je vhodný jak pro práci s masivem, tak pro práci s laminem.

Perfektní pro výrobu korpusů

Vertikální stroj DRILLTEQ V-200 s plně automatickou manipulací dílců, bez nutností nastavování přísavek a konzolí. Extrémně jednoduchá obsluha a programování a to vše bez velkých nároků na prostor. Tento stroj si zamilujete – zabere totiž pouze 5m2!

Nejproduktivnější stroj na dílně

Speciální CNC stroj DRILLTEQ D-200 pro vrtání do hran s tryskou na lepidlo a nastřelováním kolíků. Rychlost, přesnost a dynamika vrtání je v porovnání s běžnou CNC technikou naprosto bezkonkurenční a to i díky jedinečně krátkému zdvihu horizontálního vrtacího vřetena. Minimální nutnost přestavování a jednoduchost obsluhy udělá z tohoto stroje jeden z neoblíbenějších ve Vaší dílně.

Jednoduchá tvorba CNC programů odkudkoliv

Složité programování CNC programů? Minulost! Za pomocí jednoduchého cloudového programu CabinetCreator anebo profesionálního IMOSU vše vyřešíte rychlostí lusknutím prstu. Intuitivně, systematicky a hlavně v symbióze s dalšími programy v jednotlivých strojích Vaší dílny.

Hledáte kvalitní stroje se spolehlivým servisem? Tady je to správné místo.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: