VIDEO: DEMOS nářezové centrum Sokolnice

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je demos_logo-1024x294.png.

Největší dodavatel materiálů pro výrobu nábytku v ČR s více než dvacetiletou historií investoval do technologie pro své nářezové centrum v Sokolnici u Brna. Vyšší stupeň automatizace, rychlejší stroje a snazší obsluha posouvají technologické možnosti DEMOSU na novou úroveň.

Společnost DÉMOS je výrazným hráčem na několika trzích. Své služby nabízí nejenom zákazníkům v ČR, ale také na Slovensku, v Polsku či Maďarsku. 700 zaměstnanců svým zákazníkům nabízí nejenom produkty z portfolia světových výrobců, ale také poradenství, katalog nábytkového kování čí obrovské množství plošných materiálů – to vše skladem.

Výroba v Sokolnici je navržena na efektivní práci s deskovým materiálem – jeho nařezání a olepení. Základem efektivní práce je jeho evidence a to nejenom ve fázi skladování, ale i dále v průběhu výroby. O vstup do výrobního procesu se stará automatický sklad STORETEQ S-200, který desky zakládá přímo do pily SAWTEQ B-200. Ta je samozřejmě vybavena tiskárnou štítků, která se stará o další evidenci dílců. Po nařezání desek jdou již oštítkované na olepovačku EDGETEQ S-300, která je vybavená zpětným dopravníkem LOOPTEQ, který obsluze ulehčí značnou část kroků. Po kompletaci zakázky je vše připraveno k distribuci zákazníkovi – rychle, přesně a jednoduše.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: