Virtuální výstava COATVEX již příští týden – i za účasti firmy MAKOR


Vážení zákazníci, vítejte na první virtuální výstavě. COATVEX – Coating technology virtual exposition je nová výstava v oboru povrchové úpravy reagující na trendy 21. století a pořádaná zcela ve virtuálním prostředí. Nemusíte nikam cestovat a nejnovější technologie si můžete prohlédnout z tepla kanceláře či domova a to bez omezení bezpečnostními či hygienickými opatřeními a zároveň s komentářem našich specialistů.

Nevíte si rady s přístupem do online výstavy? Potřebujete poradit s registrací? Ozvěte se nám na email marvan@epimex.cz a rádi Vám pomůžeme!

Výstavu si nejvíce užijete za výkladu našeho specialisty na povrchovou úpravu. Čekáme na Vás ve virtuální realitě. Domluvte si konkrétní čas na emailu kamenicky@epimex.cz.

E-TICKET

Vygenerujte si E-TICKET na svůj email pod odkazem níže. Přes formulář zadáte několik osobních údajů včetně emailu a vše odešlete.

Přístupový odkaz

Po odeslání registrace Vám do Vaší emailové schránky přijdou veškeré informace a především odkaz pro přístup do virtuální výstavy.

Připojte se kdykoliv!

Připojte se k výstavě kdykoliv od 12:00, 15.7. do 12:00 17.7. Pokud byste chtěli využít komentáře v češtině za asistence našich obchodníků neváhejte nám napsat.

>> VYGENERUJTE SI PŘÍSTUP NA VIRTUÁLNÍ VÝSTAVU ONLINE ZDE <<