woodWOP 8. Nové funkce, nekonečné možnosti!

WoodWOP. CNC programovací systém od společnost HOMAG, vstupuje do dalšího kola. Verze s číslem 8 se je svěží, s novými funkcemi a pravidelnými aktualizacemi pro své uživatele.

Příběh woodWOPu začal v roce 1991 a trvá již více než 30 let. Během této doby je systémem woodWOP vybaveno na 30.000 strojů a prodáno bylo ještě 2x více licencí. Od samotného spuštění je systém plně vyvíjen v Německu a pojí se s ním neměřitelné zkušenosti programátorů a jejich vztahu k dřevozpracujícímu průmyslu.

V samém srdci tohoto uživatelsky přívětivého software je inovativní a velká grafická oblast, kde je dílec zobrazen ve třech rozměrech. Frézování, vrtání či řezy jsou rychle a lehce programovatelné a zadané obráběcí parametry jsou ihned realisticky zobrazeny.

I woodWOP 8 – další rozšíření založená na zkušenostech z výroby

Přicházející verze 8 nabízí velký počet nových funkcí, které se vyvíjely na základě požadavků truhlářů a výrobců nábytku. HOMAG si vždy zakládá na zapojení svých zákazníků a naslouchání jejich potřebám. Vše nové se soustřeďuje kolem praktických pomocníků, které uživatelům práci ulehčují a zrychlují.

Podívejte se na video, které shrnuje 30letý vývoj a novinky nové verze!