Zakázkovému truhlářství Remich od Kroměříže se daří!

Firma Remich s.r.o. se na trhu usadila v roce 2010. Svým zákazníkům nabízí řešení na klíč a to především v kompletním řešení interiérů. Nespočet realizací v regionu, ale i za hranicemi regionů jí umožňuje investovat do strojního parku a tím i udržet nezbytnou kvalitu. Ukázky z výroby najdete třeba na firemním Facebooku!

Na jaře společnost investovala do nové olepovačky, kdy předchozí menší starou olepovačku HOMAG vyměnili za rychlejší automatický stroj EDGETEQ S-240. Zásadní výsledek této změny je zrychlení výroby a zlepšení kvality bez potřeby ručního dočišťování. Druhou a z hlediska rozvoje daleko důležitější investicí pak byl nákup velkoplošné pily SAWTEQ B-130. Promyšleným umístěním pily hned u vstupních vrat do výroby si ulehčili při manipulaci s deskami a ke vzduchovým stolům pořídili ještě pomocný stůl, aby pilu mohl pohodlně obsluhovat jeden truhlář. Zpětná vazba s odstupem týdnů provozu hovoří jasně – ušetření dřiny a opět výrazné zrychlení výroby. Významným prvkem toho všeho je tiskárna štítků přímo na pile, díky které mají perfektní přehled v zakázkách.

Navštivte jeden z našich showroomů v Klášterci nad Ohří nebo v Blučině u Brna a podívejte se na podobné řešení v praxi. Zjistěte, že náš slogan „Dřinu strojům“ není jen prázdná fráze.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: