Zažijte veletrh HOLZ-HANDWERK

Několik let bylo pořádání veletrhů omezeno. Letos se však vše vrací do zákaznicky přívětivějších kolejí. Zažijte na vlastní kůži jeden z největších německých veletrhů pro profesionály z dřevařského průmyslu. Pouze 150 km od českých hranic můžete vidět novinky z oboru, odzkoušená technická řešení a budete se moci potkat nejenom s námi, ale také přímo s výrobci strojů, které používáte ke své každodenní práci.

Veletrhu HOLZ-HANDWERK se s pravidelností účastní přes 1000 vystavovatelů a přes 100.000 návštěvníků. Naleznete zde zastoupeny snad všechny myslitelné oblasti z oboru dřevoobrábění a to od technologie pro zpracování, až k pomocným technologiím jako jsou odsávací a další systémy. Největší hráči na trhu tu pak představují novinky a svoje vize. Jedním z těch klíčových je také společnost HOMAG, která opět chystá obrovskou expozici svých chytrých řešení. Přítomni budou i další výrobci jako je belgický ROBLAND či německý MARTIN. Najde se zde každý – menší truhláři, ale i velcí výrobci.

Přijeďte do Norimberku, provedeme Vás!

Termín: 12-15.7. 2022
Místo: Výstaviště Norimberk
Více informací o vstupenkách: www.holz-handwerk.de

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: