Další stroj HOMAG v truhlářství Dozetr

Truhlářství DOZETR s.r.o. sídlí 18Km jižně od Brna ve Vojkovicích. Firma svojí činnost zahájila v roce 2009 a navázala tak na 30letou praxi, která se tradičně přenáší z otce na syna. Firma nyní zaměstnává 6 zaměstnanců vyučených v oboru. Stolárna v roce 2005 prodělala celkovou rekonstrukci a obnovila svůj strojový park a je nyní plně vybavena na zpracování plošných materiálu i masivního dřeva.

Majitelé firmy, manželé Dvořákovi dále pracují na modernizaci a na zlepšení produktivity, což byl důvod, proč si pořídili nejprodávanější CNC na trhu, HOMAG BHX 055. Tímto strojem nahradí dvě starší kolíkovačky a částečně i vrtací stroj na panty. Zároveň tak firma ušetří prostor na dílně a především výrazně urychlí a zpřesní výrobu zakázkových dílců při menší námaze truhlářů. 

Po velkoplošné pile a olepovačce hran je to již třetí stroj značky HOMAG v tomto provozu. Proč právě HOMAG a EPIMEX? „Již několik firem v okolí na tomto modelu vyrábí a reference máme skvělé. Se stroji HOMAG mám jen dobré zkušenosti a v neposlední řadě je pro nás důležitá i podpora a servis, kterou nám firma EPIMEX poskytuje“ říká paní Dvořáková, jednatelka společnosti.