Dílna firmy Daro ze Znojemska dostala kompletně nové moderní vybavení

Firma Truhlářství DARO byla založena v roce 1993. Zabývá se zakázkovou výrobou nábytku a stavebně truhlářských výrobků. Výroba zahrnuje převážnou část vybavení interiérů rodinných domů a kusovou výrobou kuchyňských linek, schodišť atp. Firma dle přání vyrábí originální nábytek z masívu, kuchyňské linky, kuchyně, jídelní stoly a židle, postele, ložnice, obytné stěny, knihovny, vestavěné skříně, dětské pokoje, dveře vchodové i vnitřní, skříňky, komody a solitéry, televizní nebo akvarijní stolky či skříně, police, kancelářský nábytek, koupelnový nábytek, interiérový i venkovní nábytek, dřevěné obklady stěn, plovoucí podlahy, dřevěná schodiště, nebo zahradní nábytek.

Již od počátku je důležitou filozofií firmy investování do nejmodernějších technologií. Díky tomu se firmě bratrů Jirgalových daří udržet vysokou kvalitu zpracování při zachování co nejkratších dodacích termínů a rozumných cen.

Truhlářství Daro v současné době patří k nejlépe vybaveným rodinným firmám v regionu! Díky kvalitnímu software, velkoplošné pile s tiskárnou štítků, cnc centrům s čtečkami čárových kódů, kvalitní olepovačce s předfrézem a svým dlouholetým zkušenostem jsou v současné době schopnivyhovět požadavkům na tu nejvyšší kvalitu!