MORIS Design investoval do sekce obrábění

Společnost MORIS Design je multioborová výrobní společnost, která zaměstnává okolo 140 lidí. Hlavní výroba sídlí v Praze Malešicích, ale k tomu mají také sériovou kovovýrobu v Přísnoticích u Brna, a hlavně také velkokapacitní truhlárnu ve Slaném. Značné procento obratu tvoří export – firma vyváží do Číny, Austrálie i USA.

Spoluzakladatel firmy, pan Petr Klofáč, úspěšně implementoval své pevné hodnoty také do obchodního modelu firmy – zakládá si na morálce, otevřeném jednání, úctě ke klientovi a k zaměstnancům. V současné době se do vedení firmy dostali také jeho dva synové, kteří se od roku 2018 stali také spolumajiteli společnosti.

Nové stroje v Moris design

K optimalizaci výroby a rozšíření svých možností si pro radu přizvali naší společnost a to hlavně proto, že již od nás několik strojů mají – automatické úhlové dělící centrum Homag HKL 380 a automatický olepovací stroj Homag KAL 210.

Díky dobré znalosti výroby pana Klofáče jsme firmě doporučili především vylepšení technologie v úseku obrábění. Z následných konzultací nám jako nejvhodnější řešení vyšla opět výkonná technologie Homag – kompaktní 5ti osé CNC Homag CENTATEQ P-110, vertikální a velice oblíbené CNC Homag DRILLTEQ V-200, které vyniká skvělým výkonem a minimálními náklady na prostor a v neposlední řadě vrtací stroj ABD 060, který zvládne horizontální vrtání a lepení kolíků do hrany plošných materiálů a to vše na jedno upnutí obrobku.

Spokojenost se stroji Homag je tak v této společnosti vidět ihned při vstupu do dílny.

Děkujeme za skvělou spolupráci!

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: